Domyślna treść artykułu.

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

Google i fotoradary

23 lipca 2018

Nowa funkcjonalność od Google

Jeszcze kilkanaście lat temu zaraz obok obowiązkowej gaśnicy i potrzebnej apteczki u Polskich kierowców niezbędny był atlas kierowcy i podstawowa wiedza z zakresu orientacji w terenie. Zupełnie nie dawno palec poruszający się po mapie i członka rodziny jako naszego pilota w wielu Polskich samochodach zastąpił Krzysztof Hołowczyc i bijąca rekordy popularności w Polsce Auto-Mapa. Obecnie trudno wielu z nas wyobrazić sobie naszą nawigację bez google i jej aplikacji z mapami.

Popularne mapy już dawno przestały być tylko nawigacją, kierują naszą uwagę na wartościowe miejsca turystyczne, wysoko oceniane restauracje i hotele, a podczas podróży dba o nasz czas wybierając jak najbardziej optymalną trasę.  Jako użytkownik mamy wpływ na kształtowanie opinii o danym miejscu, pomagając innym dokonywać decyzji na podstawie zebranych informacji.

 

.

 

 

 

Wszystko w jednej aplikacji?

Cenimy nasz czas i pieniądze, dlatego na wszelkie możliwe sposoby ostrzegamy siebie przed potencjalnymi zagrożeniami. Mrugnięcie długimi światłami, popularne CB – radio w ostatnich latach popularna aplikacja Yanosik. Lubimy być dobrze poinformowani i unikać nieprzyjemnych sytuacji.

Zgłoszenia zagrożeń w czasie rzeczywistym i idąca za tym możliwość reagowania na nie wyprzedzeniem. Do tego właśnie dąży gigant z Mountain View. W swojej aplikacji rozpoczął wdrażanie rozwiązań odpowiadając na rosnące zapotrzebowania użytkowników w tych kwestiach i końcem roku 2018 uruchomił opcję zgłoszeń fotoradarów oraz zagrożeń pojawiąjących się drodze, zgłoszone zdarzenia wypływają na wybór optymalnej pod kątem czasu trasy już na etapie jej planowania!  Funkcja jest obecnie w fazie testów i została udostępniona dla niektórych klientów. To co Google posiadało w kupionej za prawie 5 mln dolarów aplikacji Waze, jest obecnie wprowadzane w popularne mapy. Niewykluczone, że baza dostępnych fotoradarów w mapach Google pochodzi właśnie z drugiej jej aplikacji  tworzonej bezpośrednio przez użytkowników.  Czy to spowoduje wyparcie z rynku aplikacji Yanosik i zmieni przyzwyczajenia setek tysiący kierowców?    

 

 

Google i baza fotoradarów 

Radio samochodowe już dawno przestało być tylko urządzeniem które odtwarza nam popularne reklamy na przemian z muzyką podczas podróży. Obecnie wielu użytkowników czterech kółek traktuje radio samochodowe jako centrum multimedialne swojego samochodu i niezwykle ważne uzupełnienie wyposażenia zwiększając jego komfort.

Tym razem chcemy więcej uwagi poświęcić multimedialnym stacjom radiowym opartych o system Android, które zyskują na popularności wśród Polskich kierowców

Polityka prywatności

© 2019 Profit Plus sp. z o. o.  Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy czlonkiem

Nagrody

Kontakt

Strefa Partnera

O firmie

Oferta

Serwis

Zostań partnerem

Kontakt

Dlaczego my ?

Nasza misja

Nasi partnerzy

Nasze marki

Polityka jakości

Kariera

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

VORDON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

MEDIVON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

BEAUTIFLY

Dystrybutorzy

Sklepy stacjonarne

Sklepy internetowe

Apteki

Program partnerski

Wsparcie marketingowe

Logistyka

Dropshipping

Rejestracja