Strefa Partnera

O firmie

Oferta

Serwis

Zostań partnerem

Kontakt

Dlaczego my ?

Nasza misja

Nasi partnerzy

Nasze marki

Polityka jakości

Kariera

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

VORDON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

MEDIVON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

BEAUTIFLY

Dystrybutorzy

Sklepy stacjonarne

Sklepy internetowe

Apteki

Program partnerski

Wsparcie marketingowe

Logistyka

Dropshipping

Rejestracja

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

Jakie radio samochodowe wybrać?

08 sierpnia 2018

Przygotuj się na sezon, wybierz radio !

Duża część z nas snuje już plany wakacyjne, a piękna pogoda powoduje wzmożony ruch w sklepach i aukcjach internetowych  oferując radia samochodowe.

Różnorodność urządzeń na sklepowej półce wcale nie ułatwia zadania, starsi użytkownicy  z sentymentem wzdychają ku czasom małego wyboru między kilkoma produktami, a młodsi zacierają ręce wśród nowinek technicznych i coraz większej ilości funkcji oferowanych przez producentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Radio samochodowe już dawno przestało być tylko urządzeniem które odtwarza nam popularne reklamy na przemian z muzyką podczas podróży. Obecnie wielu użytkowników czterech kółek traktuje radio samochodowe jako centrum multimedialne swojego samochodu i niezwykle ważne uzupełnienie wyposażenia zwiększając jego komfort. Tym razem chcemy więcej uwagi poświęcić multimedialnym stacjom radiowym opartych o system Android, które zyskują na popularności wśród Polskich kierowców.

 

 

 

Radio, radiu nie równe…

Przez jednych kochany, a  innych znienawidzony android, jakimkolwiek uczuciem go darzymy jest obecnie najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym na rynku. Stwarza on w radiach samochodowych możliwość przełożenia funkcjonalności telefonu na stację multimedialną w naszym samochodzie. Google Maps, Yanosik, Spotify, You Tube i wiele innych aplikacji które na stałe wpisały się w nasze życie są na wyciągniecie dłoni w radiach samochodowych z Androidem. Za takim rozwiązaniem systemowym przemawia również szybkość działania całego systemu i wsparcie oprogramowania jakie dostarcza urządzeniom korporacja z Kalifornii.

Rosnące wymagania względem sprzętów multimedialnych wymogły na producentach tworzenie urządzeń zbliżonych gabarytowo do tabletów, stąd rozmiary ekranów w radiach samochodowych to zwykle 7 albo 10 cali. Ekran jest dopasowany do przeglądania treści video i stron internetowych.

Jakie radio samochodowe wybrać? 

All in one ?

Stajemy się społeczeństwem wygodnym, lubimy łączyć wszystko co możemy do jak najmniej skomplikowanej postaci. Nie inaczej jest z ergonomią w naszym samochodzie, dzięki androidzie w radioodbiorniku samochodowym nie musimy posiadać dodatkowego urządzenia w postaci nawigacji samochodowej, a Twój smartfon może spokojnie spoczywać w kieszeni spodni albo torebce. Radia z Androidem łączą funkcje GPS, zestawu głośnomówiącego oraz multimedialnej stacji muzycznej, oszczędzając Twoje pieniądze, a przede wszystkim miejsce na desce rozdzielczej samochodu.

„Jako Vordon od 2010 roku dostarczamy na Polski rynek nagradzane przez niezależne portale branżowe produkty związane z zwiększeniem komfortu podróży, a 2019 rok chcemy uczynić przełomowym pod względem popularyzacji multimedialnych stacji radiowych opartych o system Android w samochodach osobowych.”

 

 

 

Polityka prywatności

© 2019 Profit Plus sp. z o. o.  Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy czlonkiem

Nagrody

Kontakt