Gazele Biznesu 2018

Ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. W Polsce jest organizowany od 2000r. Firma Profit Plus ma zaszczyt być laureatem tego tytułu od 2015 roku.
Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należących do szwedzkiej grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking przygotowuje dziennik "Puls Biznesu" Podobne zestawienia sporządzają dzienniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słoweni. Celem rankingu jest wskazanie i wyróżnienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.

Diamenty Forbes 2019

Firma Profit Plus sp. zo.o. ma zaszczyt być lauretatem tej prestiżowej nagrody od 2017, co rok.
Jest to najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane pod nadzorem niezależnego eksperta – firmy Bisnode, europejskiego lidera w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej. Jej analitycy wycenili przedsiębiorstwa, stosując tak zwaną metodę szwajcarską, biorącą pod uwagę zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat.

Strefa Partnera

O firmie

Oferta

Serwis

Zostań partnerem

Kontakt

Dlaczego my ?

Nasza misja

Nasi partnerzy

Nasze marki

Polityka jakości

Kariera

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

VORDON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

MEDIVON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

BEAUTIFLY

Dystrybutorzy

Sklepy stacjonarne

Sklepy internetowe

Apteki

Program partnerski

Wsparcie marketingowe

Logistyka

Dropshipping

Rejestracja

European Quality Certificate 2017

Certyfikat jest organizowany przez Fundację Qualitas. Promuje najlepsze projakościowe rozwiązania dostępne na rynku. European Quality Certificate jest kontynuacją organizowanego od 2006 r. Certyfikatu Jakość Roku. Firma Profit Plus sp. zo.o. ma przyznany ten certyfikat od 2017r.

Gepard Biznesu 2016

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony został 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Spośród 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego  Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2017 uzyskało 1236 firm, w tym firma Profit Plus sp. zo.o., bo ich wartość rynkowa  wzrosła o więcej niż 10 proc.

Polityka prywatności

© 2019 Profit Plus sp. z o. o.  Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy czlonkiem

Nagrody

Kontakt