Polityka jakości

 

Mając na uwadze cel istnienia, kontekst oraz wspieranie strategicznego kierunku Profit Plus sp. z o.o. ustala się następującą politykę jakości:

Rozwój naszej firmy widzimy w ciągłym doskonaleniu portfolio naszych marek własnych, wprowadzaniu innowacyjnych produktów na rynek Polski i zagraniczny, aby w pełni wykorzystać nasze zasoby i kapitał ludzki.

Wartości którymi się kierujemy

W naszych działaniach kierujemy się wartościami które uważamy za podstawę udanej współpracy i pozytywnych relacji między ludzkich. Wierzymy, że sposób naszego postępowania umożliwi nam osiągniecie satysfakcji oraz ogólnego rozwoju. Jako zespół ludzi dążymy do tego, aby nasza praca służyła organizacji i naszym Partnerom handlowym. 

Cele Firmy

Zadowolenie naszych partnerów – stawiamy sobie za cel aby na każdym etapie współpracy z naszymi Partnerami, obie strony osiągały zamierzone korzyści i były usatysfakcjonowane z wzajemnie łączących nas relacji.

Wysoka jakość produktów – naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie na rynek produktów wysokiej jakości spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Stabilność finansowa – zrównoważone prowadzenie finansów umożliwia nam nieustanny rozwój i dostosowanie naszych działań do wyzwań które stawia przed nami rynek oraz nasi Partnerzy

O Nas

Firma Profit Plus Sp. z o.o. to dynamicznie rosnący producent i dystrybutor produktów medycznych, elektroniki samochodowej i użytkowej oraz elektronarzędzi o ugruntowanej pozycji należący do grupy kapitałowej w skład w którą wchodzą m.in. Beauty Factor sp. z o.o., Medivon sp. z o.o., Vordon sp. z o.o..

Spółka od początku swojego istnienia jest odpowiedzialna za dystrybucję na rynek Polski i zagraniczny marek własnych i jest ich bezpośrednim właścicielem. Od prawie dekady dostarczamy produkty które cieszą się rosnącym zaufaniem wśród klientów i nieustannie zajmują wysokie lokaty w niezależnych zestawieniach i testach wśród produktów ze swoich kategorii. Wysoka jakość i ciągły rozwój znajdują potwierdzenie wśród samodzielnych podmiotów i naszych Partnerów biznesowych. Profit Plus jest laureatem wielu nagród branżowych w tym m.in. Diamenty Forbsa oraz Gazeli Biznesu.

Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, dział handlowy oraz serwis znajduje się w Rzeszowie. Magazyn logistyczny zlokalizowany jest w Gdańsku, skąd realizujemy wszystkie zlecenia.

Rozwijać ofertę produktową i dbać o ich rosnącą wartość

Dbać o wysoki poziom obsługi naszych Partnerów

Stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług

Podnosić swoje kompetencje

Prowadzić zrównoważoną politykę finansową

Doskonalić wszystkie procesy wewnątrz firmy

Budować wiarygodny wizerunek partnera handlowego

Efektywnie gospodarować zasobami

Współpraca

Tworzymy zwarty zespół, który wspólnie osiąga stawiane przed nimi cele. Pracujemy razem i działamy razem.

Zaufanie

Jako Profit Plus stawiamy na zaufanie i otwartość, zarówno wewnątrz firmy oraz wobec naszych Partnerów biznesowych.

Odpowiedzialność

Za swoją pracę, odpowiedzialność społeczna, prawna i środowiskowa

Różnorodność

Jako zespół cechuje nas wiele wizji,  co przekłada się na naszą kreatywność i chęć tworzenia.

Otwarta komunikacja

Kierujemy się nią bo uważamy, że jest niezbędnym elementem w wprowadzeniu biznesu i podstawą wszelkich relacji wewnątrz zespołu i z naszymi Partnerami.

Polityka jakości  >

Wartości  >

Cele firmy  >

O nas  >

Nagrody i wyróżnienia  >

Polityka prywatności

© 2019 Profit Plus sp. z o. o.  Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy czlonkiem

Nagrody

Kontakt

Strefa Partnera

O firmie

Oferta

Serwis

Zostań partnerem

Kontakt

Dlaczego my ?

Nasza misja

Nasi partnerzy

Nasze marki

Polityka jakości

Kariera

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

VORDON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

MEDIVON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

BEAUTIFLY

Dystrybutorzy

Sklepy stacjonarne

Sklepy internetowe

Apteki

Program partnerski

Wsparcie marketingowe

Logistyka

Dropshipping

Rejestracja