Domyślna treść artykułu.


W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

Poznaj masaż Shiatsu

16 maja 2019

Twój czas na odpoczynek

Coraz częściej w wolnym czasie wybieramy siebie i zaczynamy dbać o swoje dobre samopoczucie. Przez lata lekceważony kręgosłup i siedzący tryb pracy, brak ruchu i przekładanie z miesiąca na miesiąc wizyty u masażysty zaczyna dawać nam się we znaki. Cierpimy na chroniczny brak czasu, nadmiar obowiązków i ból pleców. Rozwiązań na poprawę i zaleczenie tych zaniedbań jest przynajmniej kilka, jedno z nich które pomaga zniwelować ból i napięcie mięśniowe naszych pleców to japońska technika masażu Shiatsu co można przełożyć na język Polski jako „ucisk palcem”.

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

Czym właściwie jest to shiatsu ?

W swojej formie zaczął się kształtować w Japonii czerpiąc m.in. z chińskiej akupresury, swoją popularność i rosnące zainteresowanie w Europie zdobywał od lat 70 ubiegłego wieku, a przełomową chwilą i dużym prestiżem było uznanie go jako pełnoprawnej metody leczniczej przez Japońskie Ministerstwo Zdrowia w 1995 roku.

                 

 

 

 

Technika masażu shiatsu polega na odpowiednim wywierania właściwego nacisku co skutkuje poprawą ogólnego zdrowia, eliminuje dolegliwości bólowe oraz działa relaksacyjnie na nasz organizm.  Wbrew powszechnej panującej opinii do masażu wykorzystuje się nie tylko kciuki, ale całą powierzchnie dłoni, łokieć, a nawet stopy i kolana. Masaż nie powinien sprawiać poczucia dyskomfortu i powodować bólu, jednak musi być zdecydowany w innym przypadku nie przyniesie nam oczekiwanych korzyści. Technika Shiatsu, zwiększa ruchomość stawów, poprawia elastyczność mięśni.  Regularne korzystanie z tego typu masażu korzystnie wpływa na nasz układ mięśniowo-kostny, poprawiając elastyczność mięśni i ruchomość stawów.

Zadbaj o swoje samopoczucie !

Cyklicznie powtarzany zabieg nie tylko poprawi naszą kondycję fizyczną, ale pozytywnie wpłynie na naszą psychikę. Pomaga zredukować poziom stresu, poczucia zmęczenia i równoważy nasze emocję. Zauważalne są również zmiany fizjologiczne, zwłaszcza w sferze  przepływu krwi, limfy i innych płynów organicznych. Zwiększa dokrwienie organizmu i przyczynia się do poprawy wydolności organów wewnętrznych.  Wiemy doskonale, że wśród codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na właściwe zadbanie o swoje zdrowie i samopoczucie. Trudno nam zachować równowagę między pracą, rodziną, a innymi obowiązkami. Polecamy tym samym serie produktów Medivon, które dzięki technologii masażu shiatsu mogą wspomóc nas w czasie odpoczynku.

Poznaj masaż Shiatsu 

Strefa Partnera

O firmie

Oferta

Serwis

Zostań partnerem

Kontakt

Dlaczego my ?

Nasza misja

Nasi partnerzy

Nasze marki

Polityka jakości

Kariera

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

VORDON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

MEDIVON

produkt2

produkt1

Oferta B2B

O marce

BEAUTIFLY

Dystrybutorzy

Sklepy stacjonarne

Sklepy internetowe

Apteki

Program partnerski

Wsparcie marketingowe

Logistyka

Dropshipping

Rejestracja

Polityka prywatności

© 2019 Profit Plus sp. z o. o.  Wszelkie prawa zastrzeżone

Jesteśmy czlonkiem

Nagrody

Kontakt